Skip Navigation LinksRoot > Obec Kopčany > O obci    
Erb obce Kopčany
 
komunálny odpad:
- utorok, budúci týždeň
(je 29. týždeň)


separovaný odpad:
- plasty: 30.07.2019
- papier: 31.07.2019
18.07.2019 pridané
na stránke:
Vzory tlačív
časť:
Žiadosť o súhlas na výrub dreviny
18.07.2019 pridané
na stránke:
Úradná tabuľa
časť:
Verejná vyhláška - oznam o začatí konania v oblasti výrubu drevín
08.07.2019 pridané
na stránke:
Úradná tabuľa
časť:
Čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov na lesných pozemkoch
03.07.2019 pridané
na stránke:
Zápisnice OZ
časť:
Zápisnica OZ - 26.06.2019
03.07.2019 pridané
na stránke:
Úradná tabuľa
časť:
Medzinárodný folklórny festival
28.06.2019 pridané
na stránke:
Uznesenia OZ
časť:
Uznesenie OZ - 06 / 2019
28.06.2019 pridané
na stránke:
VZN a vyhlášky
časť:
Štatút obce Kopčany - 2019
28.06.2019 pridané
na stránke:
Úradná tabuľa
časť:
Verejná vyhláška
25.06.2019 pridané
na stránke:
Úradná tabuľa
časť:
ZMENA VÝVOZU SEPAROVANÉHO ODPADU
21.06.2019 pridané
na stránke:
Úradná tabuľa
časť:
Pozvánka - zasadnutie Obecného zastupiteľstva
Úradné hodiny obecného úradu:

Úradné hodiny obedňajšia prestávka 
pondelok:
8:00 - 13:00
 
utorok:
8:00 - 15:30
12:00 - 12:30 
streda:
8:00 - 17:00
12:00 - 12:30
štvrtok:
nestránkový deň
 
piatok: 
8:00 - 15:30
12:00 - 12:30

sobášne dni:
streda, sobota



Informácie o obci:

Prvá písomná zmienka:
Počet obyvateľov (k 1.1.2003):
Počet obyvateľov (k 1.1.2012):
Počet obyvateľov (k 6.8.2018):
Popisné čísla:
Rozloha chotára:

Najnižší bod:
Najvyšší bod:

Zemepisná poloha:

Vybudovaná infraštruktúra:
1392
2540
2563
2509
916
2130 ha

158 m – rieka Morava
230 m - Hraničky

48º47SŠ, 17º7` VD

vodovod, kanalizácia, ČOV



Symboly obce (erb, pečať, štandarda, heraldická vlajka):

Erb Pečať Štandarda Heraldická vlajka




Obecné zastupiteľstvo

Zástupca starostu: Mgr. Dušan Chanečka

Komisia pre nakladanie s majetkom obce, financie, obchod a služby:
predseda Ing. Pavol Pavlačka
členovia: Jaroslav Pelikán, Oto Vanek

Komisia pre výstavbu, ŽP, energetiku a dopravu:
predseda: Miroslav Šmida
členovia: Ladislav Palkovič, Dušan Ružička a odborník z radov obyvateľstva obce: Ing. Štefan Chanečka

Komisia pre sociálne veci, školstvo, kultúru a šport:
predseda: Radovan Malík
členovia: Mgr. Dušan Chanečka, Pavol Šafránek

Komisia verejného poriadku pre prešetrenie sťažností na činnosť starostu obce, hlavného kontrolóra a poslancov obecného zastupiteľstva:
predseda: Ing. Pavol Pavlačka
členovia: Jaroslav Pelikán, Oto Vanek

Poslanci OZ:

Mgr. Dušan Chanečka
Radovan Malík
Ladislav Palkovič
Ing. Pavol Pavlačka
Jaroslav Pelikán
Dušan Ružička
Pavol Šafránek
Miroslav Šmida
Oto Vanek